Skor Teknoloji Yazılım Anonim Şirketi

Skor Teknoloji Yazılım Anonim Şirketi

Skor Teknoloji Yazılım Anonim Şirketi

Mersin halkını, esnaf ve sanatkarlarıyla buluşturmayı hedefleyen Esnaf Seninle mobil uygulama projesi MESOB ve MTSO işbirliğiyle hayata geçirilmiştir. Bu proje kapsamında mobil, web uygulamaların geliştirilmesi ve entegrasyon çalışmaları Skor Teknoloji tarafından sürdürülmektedir. 

Devam Eden Proje:
• Esnaf Seninle
Esnaf Seninle uygulamamıza dâhil olacak işletmelerin;-Tipleri -Sektörleri -Kategorileri -İldeki demografik yapı -İşletmelerin ildeki coğrafi dağılımları -Satabilecekleri ürünler ve çeşitleri -Ulaşmak istedikleri müşteri kitlesi -Paket servis araç tipi -Paket servis personel sayısı -Hitap etmek istediği alan gibi Konularda Mersin Esob işbirliği ile gerekli ölçme ve değerlendirme çalışmaları tarafımızdan yapılmıştır. Ölçme değerlendirme sonucunda, yerel esnafın dijital dönüşüm ve dijital pazara girmek konusunda ilk yatırım maliyetlerinin yüksek olması, dijital platformun işletilmesi giderlerinin kendilerine yük olması neticesinde kendileri açısından sürdürülebilir olmadığı belirlenmiştir. Yerel esnafa moral, motivasyon-rekabet şansı verilmesi. -Kent ekonomisine esnafın güçlenmesi ile sağlanacak katkı. -Birçoğu yabancı sermaye ile kurulmuş olan Pazar yerlerine ödenen yüksek komisyonların tekrar esnafın yararına dönmesi ve cebinde kalması -Tüketici ile esnafın tekrar güvenli bir ilişki kurabilmesinin sağlanması ile toplumda esnaf algısının pozitif yönlü yükselmesi. -Pazar yeri sayesinde elde edilecek birliktelik ile esnafın birlikte ticari faaliyet yürütebilmesinin önünün açılması -Yerel esnaf hizmet kalitesinin artırılarak değer kazandırılması. -Kent esnafının sektör el kategorize edilmesi ve dijital haritada pinlenmesi sağlanarak coğrafi bilgi sistemi elde edilmesi.

 

Adres : Çiftlikköy Mahallesi Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı Küme Evler Teknopark No:35B İç Kapı No.Z09 Yenişehir / MERSİN 

Web Sitesi : www.skoryazilim.com.tr  

Telefon : 0324 404 0444 

e-Mail : info@skoryazilim.com.tr 

Sosyal Medya