Rise Technology
Rise Technology

Rise Teknoloji 2018 yılının Şubat ayında İstanbul'da çalışmalarına başlamış olup, kısa sürede pesonel ve projeler açısından hızlı bir gelişme göstermiştir.Günümüzde personel sayısı 18 kişiye ulaşmış ve yıl sonuna kadar hedeflene rakam 30 olarak belirlenmiştir.

Kurum ve kuruluşlara proje hazırlama, yönetme, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren RİSE TEKNOLOJİ kurum ve kuruluşların organizasyonel tasarımlarının belirlenmesinde personelin seçilmesi işe alınması, geliştirilmesi,eğitilmesi, yetkinlik, analiz ve teslerin yapılmasında ve performans yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Rise Teknoloji ile iş birliği içerisinde olan tüm iş ortaklarımıza AR-GE, loT, Mobil aplikasyon ve Web uygulamarı olarak farklı projelerde destek verdik.Projelerimizin bazıları projeler bölümünde yer almaktadır.

PROJERLER

1- KOÇ Holding: Grup şirketleri ve Holding bünyesinde danışmanlık hizmeti verilmekte olup, AR-GE / Mobil ve Web uygulamaları / Eğitim çalışmaları yapılmaktadır.
2- AYGAZ: Dijital Mobile Application Design & Development
3- EREN Holding: Tüm satış kanalları mobil uygulamaya taşında.
4- TÜPRAŞ: Firma bünyesinde çalışan tüm sistemlerin dijital dönüşümleri çalışması yapılacak.(Mobil ve Web Uygulamaları)
5-MNG Holding: Havacılık alt yapısı yenilenip dijital dönüşümleri çalışması yapılıyor.
6-HAVAŞ: IT departmanına Xamarin Mobil Uygulama Eğitimi verildi.
7-Gençlik ve Spor Bankanlığı: IT departmanına Xamarin Mobil Uygulam Eğitimi verildi.

EĞİTİMLER
1-Mersin Üniversitesi dahil olmak üzere ülke genelinde 50 üniversitede seminer ve eğitimler verdik.

PERSONEL EĞİTİM DÜZEYİ
1-Bünyemizde çalışan personellerimizin %80 mühendis %20 fizik ve matematik bölümlerinden mezun arkadaşlarımız.
2-Çalışanlarımızın hepsi Kıdemli YAzılım Mühendisidir.
3-Microsoft'tan MVP sertifikasına sahip olan Yiğit ÖZAKSÜT Türkiyedeki 18 MVP'den birisidir.
4-Bünyemizde çalışmaktan olan personel sayısı 18 kişidir.Mersin Teknopark'ta yer almaya başladığımızda sayımızı 30 olarak hedeflenmiştir.

NEDEN MERSİN TEKNOPARK

Aslen Mersinli olan Rise Teknoloji(Yiğit ÖZAKSÜT) aktif projelerin gelişmesinde yeni AR-GE çalışmaları, Projeler ve en önemlisi istihdam sağlamak amaçları ile Mersin ve Ülkemize daha faydalı olacak kazanımlara imza atmak için Mersin Teknopark bünyesinde yer almak istemekteyiz.

TGB’de Tamamlanan Projeleri :
• Mobil Uygulama Geliştiriciler için Makine Öğrenmesi ile Otomatik Tasarım Oluşturabilme Aracı Web Arayüzü
• Mobil Uygulama Geliştiriciler için Makine Öğrenmesi ile Otomatik Tasarım Oluşturabilme Aracı

 

Devam Eden Proje:

• Sektöre, İş Analizine ve Hedef Kitleye Özel Makine Öğrenmesi ile Otomatik Tasarım ve Tasarıma Ait Geliştirmeye Hazır Kod Üretebilme Aracı

Projenin konusu bir firmanın yapığı işe, hedef kitlesine, uygulamada yapmak istediklerine, kendi firma renkleri logosu vb görsel bilgileri ile beraber o firmaya özel görsel mobil uygulama tasarımlarının oluşturulabilmesi. Bu tasarımların makine öğrenmesi ile oluşturulup tasarım firmalarının işlerini kolaylaştırması hedefleniyor, ayrıca oluşturulan tasarımın kod blokları da oluşturularak yazılım ve tasarım firmalarının ortak iş yürütme becerilerinin arttırılması, üretkenliğin arttırılması hedefleniyor. Birçok tasarım ve yazılım firmasının ortak isteklerine dayanan bu projemiz, mobil uygulama geliştirme sürecinin, tasarım oluşturma sürecinden, kod oluşturma ve testlerini tamamlayarak ürünü teslim etmeye varan tüm kısmını kapsayarak, bir mobil uygulama geliştirme projesinin her bir oyuncusunun işini ayrı ayrı kolaylaştıracaktır.


REFERANSLAR

1-TÜPRAŞ
2-AYGAZ
3-KOÇ HOLDİNG
4-OTOKOÇ
5-KOÇ SİSTEM
6-MNG HOLDİNG
7-EREN HOLDİNG
8-AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
9-GENÇLİK VE SPOR BANKALIĞI
10-ABALIOĞLU HOLDİNG
11-GÜBRETAŞ
12-HAVAŞ
 

Sosyal Medya