GRL Bilişim ve İnovasyon A.Ş.
GRL Bilişim ve İnovasyon A.Ş.

BİZ: 15 yıllık yazılım ve piyasa tecrübesi ile kurulmuş olan GRL Bilişim ve Teknoloji A.Ş. Akıllı Şehirler için yapay zeka ve sinir ağları ile destekli projeler üreten, çevrimiçi pazaryeri çözümleri sunan, dijital dönüşüme yön veren ve bulut tabanlı teknolojik çözümler hazırlayan bir teknoloji şirketiyiz.

Projelerimizi https://grlbilisim.com/ adresinden inceleyebilirsiniz.

SİZ: ERP ve Endüstri 4.0 ile mi ilgileniyorsunuz? IOT Çözümlerimizi ve FabriGATE sistemimizi mutlaka inceleyin, isterseniz uzmanlarımız keşif yapsın, ihtiyaçlarınızı ücretsiz belirleyelim. Üstelik çözümlerimiz mevcut ERP yazılımlarınıza da entegre olabilir.

Ayrıca gerçek zamanlı verilerle güncellenen ve karar vermeye yardımcı sanal bir sistem olan Dijital İkiz Uygulamaları geliştiriyoruz.

Sizde “yeni nesil kurumsal kaynak planlaması” ile sınırsızlığı keşfedin ve Türkiye’nin dijital dönüşümüne ışık tutacak geliştirme laboratuarı 2warelabs ile inovatif çözümlerimizi seçerek işlerinizi en verimli şekilde yönetin.

İK: Yazılım Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcılığı (Mezun)

Tercihen,  Mysql / PHP / HTML / CSS / Sass / Javascript ile geliştirme yapmış,

Angular Framework, NGRX State Management, Typescript ile uygulama geliştirebilecek, Tercihen Angular Material, UI komponent kütüphanesi ile geliştirme yapmış ve Material Design prensiplerine hakim, Agile/Scrum metodolojileri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar sizi bekliyoruz.

*Yetiştirilmek üzere müracaat edecek adaylardan yukarıda yazanlardan az da olsa bilgi sahibi olmaları beklenmektedir.

 

Adres                    : Çiftlikköy Mah. Mersin Üniversitesi Teknopark No. 35 A K.2 D.204 Yenişehir / MERSİN 

Web Sitesi           : www.grlbilisim.com

e-Mail                   : info@grlbilisim.com

Telefon                 :0850 255 1184

Whatsapp            :0536 332 4301

Sosyal Medya