KARDELEN
KARDELEN

Kardelen Yazılım

Kardelen Yazılım,

BT desteğiyle yapılan tıbbi çalışma, eğitim, iletişim, veri toplama, bilgi işleme ve yönetme, tıbbi karar verme ve bilimsel çözümleme yöntemleri sayesinde Hastane Bilgi Yönetim Sistemi sadece faturalandırma ve istatistik süreç olmaktan çıkarak medikal iş süreçlerine dönüşüyor.

Kardelen Yazılımın birinci, ikinci ve üçüncü basamak sağlık kuruluşlarına özel geliştirdiği Karmed SBYS(Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi)tıbbi hataları azaltan, sonuçları iyileştiren, verimliliği artıran, kaliteli hizmet veren ve maliyetleri düşüren uygulamalar bütününden oluşuyor.

Modüllerin tasarım aşamasında birçok işletim sistemi platformunda ve değişik donanım platformlarında testler yapılarak modüllerin hız ve performansı test ediliyor.

Testler sonucunda gerekli değerlemeler analistler tarafından yapılarak gerekli önlemler alınmaktadır.

Tüm medikal modüller, sağlık sektörünün hatasız ve kesintisiz hizmet zorunluluğu üzerine tasarlanıyor.

Mantıksal olarak birbirine ait olan bütün öğeler birbiriyle ilişkilendirildiği için hiçbir iş tekrarlanmıyor.

Hastaların kayıt bilgisi verilerini sadece bir kez girmek yeterli oluyor.

Hasta kayıttan tanı, tedavi ve taburcu olma aşamalarına kadar yapılan tüm işlemlere ait süreçler eş zamanlı ve entegre çalışıyor.

KarMed (HBYS) çözümü, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını geniş anlamda kapsayan içeriği ile bir hastanenin günümüz rekabetçi ortamına ve teknolojik gelişmelerine ayak uydurarak performansının arttırılması, sürekli ve sağlıklı büyümesi, maliyetlerin kontrol altına alınması, aynı zamanda tüm bu süreçler boyunca yöneticilerin stratejik karar alma faaliyetlerinin alt yapılarını hazırlayacak ürün ve hizmet tasarımlarının yapılması, hayata geçirilmesi , eğitim, danışmanlık ve araştırma hizmetlerinin sağlanmasını amaçlar.

Sistem bir bütün olarak  kullanılabileceği gibi, kullanıcılıların tercihleri doğrultusunda modüler olarak da kullanılabilmektedir. Yazılım, donanım, destek/eğitim, danışmanlık gibi bilişimin tüm alanlarında hizmet veren Kardelen Yazılım, entegre hastane otomasyonu KarMed ile yüksek standartlarda yönetilebilir hastaneler oluşturur.

 TEL:0324 361 04 09

        0324 327 31 54

E-MAİL:kardelen@kardelenyazilim.com

Sosyal Medya