EPATİ
EPATİ

ePati Siber Güvenlik Teknolojileri, Türkiye’de %100 yerli, yüksek teknolojili siber güvenlik ürünleri geliştirmek hedefi ile 2006 yılında Mersin Üniversitesi bünyesinde yer alan Teknopark'ta kurulmuştur. Aynı zamanda, ePati Siber Güvenlik, halen Mersin Üniversitesi’nde görev yapmakta olan alanında uzman akademik 3 personelin 25 yıllık birikimleri ile üniversite-sanayi işbirliğinin etkili bir örneğidir. Firmamız Milli Gizli-Nato Gizli Tesis Güvenlik Belgesine sahiptir. Ayrıca Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi üyesidir.

ePati  Siber Güvenlik Teknolojileri'nin Antikor® markası ile geliştirdiği tüm Siber Güvenlik ürünleri, milli çıkarlarımız doğrultusunda yerli olarak geliştirilmiş ve %100 Yerli Malı Belgesi'ne sahip yazılımlardır. Antikor ürünleri, 2011 yılından itibaren DMO Kataloğu'nda yer almakta, 15 yıldır çok sayıda kamu kurumunda, 5 yıldır savunma sanayi kurum-kuruluşlarında kullanılmaya devam etmektedir.

 

Antikor NGFW ürünümüz, %100 Yerli Malı Belgesine ek olarak Türkiye'nin de taraf olduğu 31 ülkede geçerli Common Criteria EAL4+ Sertifikasyonuna sahiptir. Bu sertifika ile global güvenlik duvarı üreticileri ile aynı listede yer alarak ülkemizi gururla temsil etmektedir. Antikor NGFW ürünümüz, SSB nin TRtest Test ve Değerlendirme A.Ş. tarafından Firewall ürün uygunluk sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Antikor NGFW, 300Mbps'den 50Gbps'e kadar geniş ürün yelpazesiyle kurumsal, veri merkezi gibi büyük sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Antikor v2 Layer2 Tünel (OSI Layer2 Tunelling), şubeleriniz arasında kriptolu güvenli Layer2 bağlantı kurmanızı ve WAN üzerinden VLAN taşıyabilmenizi sağlar. Uzak ağlar arasında IP üzerinden Layer2 düzeyinde güvenli sanal anahtarlama (virtual switching) yaparak kapalı bir ağ oluşturur. Switchler arasında uplink gibi çalışır. Kısacası her iki ağın broadcast domainlerini birleştirir, Wide area üzerinde Layer2 anahtarlama yapmanıza olanak tanır. 

 

Adres                    :  Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı, Teknopark No:411 Yenişehir/Mersin                       

Web Sitesi           : https://www.epati.com.tr

Telefon                : 0324 361 0233

e-Mail                   : bilgi@epati.com.tr

Sosyal Medya