DORASOFT
DORASOFT

Dorasoft Yazılım

Firma 2004 yılında Ateş Yazılım Hizmetleri adı altında kurulmuş olup 2010 yılının sonu itibariyle isim değişikliğine giderek Dorasoft Yazılım Bilgisayar Mühendislik Danışmanlık Reklam San. Ltd.Şti. olarak hizmetlerine devam etmektedir. Yazılım üretimi, pazarlaması, eğitim ve desteği konusunda hizmetlerini sürdüren DoraSoft Yazılım, müşteri taleplerinin değerlendirilmesi doğrultusunda hayata geçirdiği projeler ve işlevsel ürünleri ile sektördeki başarısını devam ettirmektedir. DoraSoft Yazılım, muhasebe, ticari, sektörel, MRP, ERP gibi iş yazılımları ve İnternet – web yazılımları ve paket yazılımlara entegrasyon çözümleri konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

DoraSoft Yazılım, KOBI - küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmekte, gerektiğinde proje bazlı yaklaşımla, firmaya veya sektöre özel çözümler de üretilebilmektedir. Müşteri odaklılığı ilke edinen DoraSoft Yazılım, tüm ticari, mevzuata dair ve teknolojik gelişmeler çok yakından takip etmekte ve ürünlerine de en kısa zamanda yansıtmaktadır. Geniş ve değişik sektörlere dağılmış yaygın müşteri profili ile oluşan bilgi birikimini, tekrar tüm kullanıcılarına yansıtarak müşterilerinde verimlilik artışı sağlamaktadır. Teknolojiyi kullanan ve teknoloji üretmeye gayret eden kuruluş olma çabasında olan DoraSoft Yazılım, bölgesel, ulusal ve uluslar arası pazarlarda etkin yazılım evi olma hedefiyle hareket etmektedir.

 

TGB’de Tamamlanan Projeler:

• Dorasoft Selfmatik Restorant Yazılımı
• Dorasoft İçerik Yönetim Sistemi Yazılımı
• Mikser Dozajlama Yazılımı
• Üretim Planlama ve Takip Programı
• Veri İzleme Otomasyonu
• Dorasoft Mobil B2B (Bayi Yönetim Sistemi)
• Dorasoft Üretim Yazılımı

 

Devam Eden Proje:

• Dorasoft Perakende ve Mağazacılık Yönetim Sistemi Yazılımı

Projenin genel amacı, perakende ve mağazacılık sektöründeki işletmelerin, merkez ve şubeler arası satış, stok, sevkiyat, satın alma talepleri gibi işlemlerinin merkez-şube, şube-şube arasında anlık bilgi akışını sağlayabilecek, şube performans yönetimini kontrol edebilecek, verilerin gerçek zamanlı analizini yapabilecek, süreç takibi ve raporlama faaliyetlerini yürütebilecek bir entegrasyon yazılımı geliştirmektir. Yazılım ile işletmenin merkezi ve şubeleri arasındaki stok envanteri, satış, iade, fiş iptalleri, fiş satır iptalleri, müşteri geri bildirimleri, şube giderleri, şube hedefleri gibi pek çok bileşen bir bütün halinde ekranlara taşınacak, çok yönlü veri iletişimi ile sürekli izleme ve karşılaştırmalar sayesinde iş verimliliği artarken işletmenin doğru ve hızlı karar alması sağlanabilecektir Müşterilerden geri bildirim alınıp müşteri memnuniyetinin ölçülmesine, şubelere hedeflerin verilip bu hedeflerin değerlendirilmesine yönelik herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Ayrıca geçmiş dönem verileri ile mevcut dönem verilerini tek ekranda analiz edip değerlendirebilecek bir sistem barındırmamaktadır. Masaüstü uygulamaları olması nedeni ile platform bağımsız mobil cihazlarda kullanılamamakta istenilen her an bilgiye erişim sağlanamamaktadır.

Sosyal Medya