MERİDYA
MERİDYA

Meridya Mühendislik

Meridya Mühendislik alanında yetenekli, tecrübeli ve kendini kanıtlamıs mühendisler tarafından kurulmus bir firmadır. Yogun bilgi birikimi ile tecrübeyi arge faaliyetlerinde

kullanarak müsterilerine ve çözüm ortaklarına kaliteli, rahat ve kolay kullanımı ön planda tutarak düsük maliyetli projeler sunmaktadır.

Sirket bünyesinde sunulan ürünler; 

Meridya Softswitch
Meridya Mühendislik , büyük kurumlara ve kobilere düsük maliyetlerle yüksek kalitede iletisim çözümleri sunmaktadır . Meridya Softswitch, Meridya Mühendislik bünyesinde üretilen IP PBX santral yazılımıdır.

Meridya Softphone: Meridya softphone ile akıllı telefonlarınızla Meridya Softswithe baglanabilirsiniz.

Meridya Cti: Meridya Cti yazılımı ile bilgisayarınızdan Ip telefona ihtiyaç duymadan Meridya Softswitche baglanabilirsiniz.

OPC Gateway: OPC protokolünü kullanarak düsük maliyet ve yüksek performans ile farklı protokollerdeki endüstriyel ürünlerinizi yönetebilmenizi saglar ve uyumla çalıstırabilmenizi saglar. OPC gateway uluslararası kabul görmüs haberlesme protokolüdür. Isletmelerin kurulum , isletme ve yenileme maliyetlerini büyük ölçüde düsürürken yönetilebilirligini maksimuma çıkarır.

 www.meridya.com // serkan.urtekin@meridya.com // Tel.(555) 684 62 60
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknoloji Gelistirme Bölgesi
Teknopark 1. Kuluçka Binası Z/06 Yenisehir / Mersin

Sosyal Medya