TOROS YAZILIM
TOROS YAZILIM

Toros Yazılım

Toros Yazılım iki genç girisimci bilgisayar programcısı tarafından, Kurumsal ve Sektörel yazılım çözümleri üretmek amacıyla Limited Sirket olarak 2008 Yılı Mart ayında kurulmustur. Firma Kuruldugu günden bu yana özel sektör ve kamu kurumlarına özel proje, yazılım çözümleri, bilisim danısmanlık hizmetleri vermektedir.

aksaNet, Toros Yazılım firmasının marka tescili için basvuru asamasında olan yazılım markasıdır. Bulut bilisim (Cloud computing) ortamında çalısacak yazılımları, bu yazılımlara entegre tüm modüler uygulamaları kapsar. Hepsinin ortak adı ve marka ismidir.

aksaNET Cloud computıng, (Cloud computing) ortamında çalısacak yazılımlar için gelistirilecek temel çekirdek yazılım modüllerinin içinde oldugu platforma verilen isimdir. 
isimdir. Çekirdek yazılım modüllerinde islevsel yapı, olaylar, gerekli servisler ve

aksaNET ÜBYS, Üniversitede yürütülmekte olan her türlü egitim-ögretim, arastırma ve idari faaliyetler personel-ögrenci ile sunulmakta olan her türlü hizmetin bilisim teknolojileri aracılıgı ile sunulmasını saglamayı hedefleyen genis kapsamlı bütünlesmis projeler grubuna verilen isimdir. Proje ile ögrencilere, akademisyenlere ve diger personellere çesitli ve çok genis bir yelpazede hizmetler sunulması tasarlanmıstır.


E-Üniversite kapsamında Ögrenci Isleri otomasyonu, Personel Otomasyonu, Uzaktan Egitim Otomasyonu, Kütüphane otomasyonu vs. gibi birçok yazılımı bir çatı altında toplamak ve birbirleri arasında veri iletisimini saglamaktadır.

 

 MESUT AKSAK

 www.torosyazilim.com // iletisim@torosyazilim.com // Tel.(532) 130 01 01

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknoloji Gelistirme Bölgesi
Teknopark Idari Binası 1/109 Yenisehir/Mersin

Sosyal Medya