Düzey Yazılım
Düzey Yazılım

 

1999 yılında beri bilişim sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yılların tecrübesiyle bir çok bilgiye vakıfız. Ancak bir şeyi çok iyi biliyoruz... 

Bir çok alanda sıradan çözümler sunmak yerine tek bir odak alanda derinlemesine çözümler sunuyoruz;

Serbest Bölgelere yönelik kurumsal yazılım çözümleri üretiyoruz...

Serbest Bölge mevzuat ve pratiğine sahip olan ekibimizle Türkiye genelinde Serbest Bölgelerde faaliyet gösteren firmalara yönelik yazılım paketleri üretiyoruz. Ayrıca Serbest Bölge İşletici firma ve Müdürlüklerine yönelik yazılım ve entegrasyon çözümleri sunuyoruz.

 

ÇÖZÜMLERİMİZ

WinSBBUP Serbest Bölge Yazılımı
SBBUP süreçlerinizde %900'e varan iddialı hız artışı sağlayan WinSBBUP Türkiye genelindeki serbest bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
SBBUP işlemleriniz hem hızlı hem de mevzuata uygun yapmak istiyorsanız WinSBBUP tek çözümünüz İddialı çözüm WinSBBUP ile SBBUP'ta manuel işlem yapmaktan kurtulursunuz. Saatlerce sürecek işlemlerinizi dakikalar içerisinde tamamlarsınız.

WinZone Serbest Bölge Otomasyonu

Serbest Bölgelerde personel/ziyaretçi girişleri ve bir çok bürokratik detayı otomatize ederek Serbest Bölge Müdürlüğü ve Serbest Bölge İşletici Firmaların iş yükünü hafifletiyoruz.
WinZone ile Serbest Bölge birimleri; Müdürlük, İşletici ve firmalar arasında entegrasyonu sağlıyoruz. Giriş İzin Belgeleri, Araç Pasavan Kartları, Ziyaretçi girişleri gibi bir çok detay kontrol altında.

 

Adres :

              -Merkez               :İnönü Blv. Yılmaz İş mrk. 40/5 Melikgazi ;
              -KAYSERİ Şube: Mersin Üni. Çiftlikköy Kampüsü Teknopark İdari Bina No:102 MERSİN
Web Sitesi : duzeyyazilim.com
Telefon : 0352 3366543
e-Mail : tarik@duzeybil.com.tr

Sosyal Medya