NİRVANA DİJİTAL
NİRVANA DİJİTAL

NİRVANA DİJİTAL

Bilimsel çalışmalarda karşılaşılan en büyük problemlerden biri olan veri toplama sorununu çözmek için “Akademik Anketler İçin Dijital Çözümler” sloganıyla 2018 yılında yola çıkan NİRVANA DİJİTAL ekibi, 2020 Kasım ayı itibariyle Mersin Teknopark çatısı altında Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nirvana Dijital, sunduğu dijital çözümler ile kısa bir süre içerisinde akademik araştırmacıların beklentilerine cevap vererek birçok akademik çalışmanın veri toplama süreçlerinde etkin rol almış,  bilimsel veri toplama süreçlerinin dijital ortamda doğru ve etik kurallar çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamıştır.

Amaç:

Ar-Ge faaliyetleri sonucunda; Yapay Zekâ (AI) destekli akıllı yazılımlar ile akademisyenlere veri toplama süreçlerinde dijital dönüşüm odaklı olarak hizmet vermek.

Hedef; 

Temelde etik kurallar çerçevesinde, bilimsel anketler için spesifik ve genel hedef kitlesinde yer alan katılımcılara dijital ortamlarda ulaşarak bilimsel araştırmalara destek olmak.

Bu çerçevede işletmemiz öncelikli olarak bilimsel çalışmalardaki veri toplama sıkıntılarını gidererek ulusal ve uluslararası müşterilerine dijital çözümler sunmaya devam edecektir.

İşletmemizin Uzmanlık Alanları:

Yapay Zekâ, Veri Madenciliği, Büyük Veri, Veri İşleme, IoT, Dijital Pazarlama

 

Nihat YUVA 

Adres                    :Çiftlikköy Mah. Mersin Üniversitesi Kampus Alanı Küme Evler Teknopark No: 35 B İç Kapı No: 102 Yenişehir/ Mersin

Web Sitesi            : https://nihatyuva.com/

                               https://nirvanadijital.com/

                               https://bilimselanketler.com/

Telefon                : 0850 308 35 04

                             

e-Mail                   : info@nihatyuva.com

                               info@nirvanadijital.com (de) 

                               bilimselanketler@gmail.com (tr)

Linkedin               https://www.linkedin.com/company/bilimsel-anketler/

                              https://www.linkedin.com/company/nirvana-dijital/

Sosyal Medya