SOOCOMMERCE YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SOOCOMMERCE YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SOOCOMMERCE YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SooCommerce

Soocommerce Yazılım A.Ş , 2017 yılında Mersin Üniversitesi bünyesinde yer alan Teknopark'ta kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne web tabanlı e-ihracat yazılımları geliştiren, uluslararası e-pazarlama iş modelleri konusunda yazılım, tasarım ve dijital aksiyon geliştiren, yeni nesil yazılım şirketidir.

Genellikle fabrikalar başta olmak üzere üretim yapan firmalarla çalışan firmamız,  ''Bu ülkeye 1 dolar getiren kahramandır.'' düşüncesinden hareketle özellikle hem Türkiye içinde hem de uluslararası alanda pazarlama odaklı çözümler sunuyor.

Müşterilerine üst düzey hizmet vermeyi amaçlayan ve aynı zamanda müşterilerine sağladığı avantajlarla da müşterilerinin gereksinim duydukları alanlarda yapılan araştırma ile Soocommerce Yazılım A.Ş. sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

 

Soocommerce Yazılım A.Ş size neler sunuyor

13'den fazla dilde ürünlerinizi nerde olursanız olun istediğiniz ülkeye satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Lokasyon bazlı IP tanıma özelliği ile sitenize hangi ülkeden girildiyse o ülkenin dilinde görünmesini sağlayın.

Sitemizin içinde DHL, TNT gibi kargo entegrasyonları ile kargo gönderme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirip takip edebilirisiniz.

Türkiye' de  Pay Tera, İyzico gibi, yurt dışında PayPal  gibi WorldPay gibi çeşitli ödeme entegrasyonları ile güvenli bir şekilde ödeme alın.

Sitemizin içerisinde bir canlı destek sistemi mevcut, Chatbot ve WhatsApp sipariş eklentisi gibi pazarlama doneleri yer alıyor. 

Soocommerce Yazılım A.Ş., bunlara benzer bir çok özelliği ve eklentiyi içinde barındırıyor

Soocommerce Yazılım A.Ş. web yazılımları olarak markaya dokunan, markanın yansıttığı bütün değerleri dijital dönüşümle uygun olarak kodlayan, müşteri ile işletme arasında aynı frekanstan iletişim kurmayı hedeflemiş bir yapıya dayanır.

 

 

 

Adres                 :Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark Idari Bina Kat: 1 No: 105 Yenişehir/ Mersin

Web Sitesi         :www.soocommerce.com

Telefon              :0(850) 532 47 33

E-Posta             :info@soocommerce.com

Sosyal Medya