EPROMNET
EPROMNET

Epromnet Bilgi İşlem Hizmetleri

Epromnet Bilgi İşletim Hizmetleri, Firma ve kurumlara özel web yazılımları ve web tasarımları hazırlayarak bunun yanı sıra hosting hizmeti vermektedir.  Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Mersin Üniversitesi, AB projelerinin web yazılımları çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

Kurumsal web sitelerine, yeni yasa gereğince de içerik yönetim özelliği zorunluluğu getirilmiştir. Dolayısıyla kuruluş ve hizmet veren kurum için büyük önem taşımaktadır. Projemizde web içerik yönetimi sayesinde zaman ve maliyet açısından kazanç sağlayacaktır.

Sadece bir web tarayıcısı ve temel bilgisayar bilgisi yeterli olacaktır. Word  veya benzeri bir kelime işleme programını kullanabilen herkesin kullanabileceği basitlikteki yönetim paneli sayesinde güncellemeler çok kolay olacaktır. Sitenin farklı kısımlarını güncellemek için farklı kullanıcılıklar atanabilecek. Sistem  web tabanlı çalışacağı için herhangi bir yerden girip güncelleme yapılabilecek şekilde hazırlanmaktadır.

HTML5, CSS3, JQUERY AJAX, PHP, MYSQL yazılımlar kullanılarak oluşturulmaktadır. Projemiz editör ve güvenlik kısımları hazırlanmış durumda olup, sırasıyla  görsel tasarım ve sayfa bağlantıları yapılma aşamasındadır.

 www.epromnet.com // destek@epromnet.com // Tel. (324 ) 361 04 74

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknoloji Gelistirme Bölgesi

Teknopark Idari Binası 1/110 Yenisehir/Mersin

Sosyal Medya