YATIRIM SÜREÇLERİ ve PITCHING EĞİTİMİ

YATIRIM SÜREÇLERİ ve PITCHING EĞİTİMİ

13.04.2018
YATIRIM SÜREÇLERİ ve PITCHING EĞİTİMİ
  • Yatırımcılar nasıl girişimlere yatırım yapar?
  • Hangi aşamada hangi yatırımcıya gidilmeli?
  • Yatırım süreci aşamaları nasıldır?
  • Nasıl bir sunumla çıkmalıyız?
  • Girişimciler sunum esnasında nasıl davranmalı?
  • Pitching öncesi ne gibi hazırlıklar yapılmalı?
  • Pitching sunumunda nelere dikkat edilmeli?
  • 3’er dakikakalık uygulamalı pitching asansör konuşması çalışması.

 (Uygulamalı pitching çalışmasına yapmak isteyen katılımcılara mail yolu ile kısa sunum formatı gönderilecektir.)

 

Sorularının yanıtlarını arıyorsanız TİM-TEB Girişim Evi tarafından düzenlenen ücretsiz etkinliğe davetlisiniz.

 

Yer: Mersin Teknopark Eğitim Salonu

Tarih: 18 Nisan 2018, Çarşamba

Saat: 13.30-17.00

Eğitmen:Taner BALTACI

LCV: Eğitime katılmak isteyen girişimcilerimizin ve firmalarımızın “ad, soyad, telefon ve e-mail” bilgileriyle b.dagli@girisimmerkezi.com üzerinden kayıt yaptırmaları rica olunur.

 

Taner BALTACI -Kısa Özgeçmiş:

 Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 2006 yılında Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezine katılmıştır. 2010 yılında firma ortağı olmuştur. Türkiye’de girişimcilere yönelik gerçekleştirilen, Küçük Ölçekli Danışmanlık Desteği, Genç ve Genel Girişimcilik Eğitimleri, Teknogirişim Eğitimlerinde Proje Koordinatörü ve Eğitmen olarak görev yapmıştır. 2008 yılından günümüze ODTÜ Teknokent bünyesinde gerçekleştirilen Yeni Fikirler Yeni İşler yarışmasında eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır. Ayrıca METUTECH-ATOM (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi) girişimcilik projesinde eğitmenlik, danışmanlık ve jürilik yapmıştır. Bugüne kadar yaptığı girişimcilik projelerinde 300’ün üzerinde firmanın kuruluşunda yönlendirme yapmıştır.

 

 KOBİ’lere yönelik hizmetlerde farklı ölçek sektör ve bölgelerde bugüne kadar birçok firmada, iş süreçlerini geliştirme, stratejik yönetim, proje yönetimi, yatırım yönetimi, pazarlama ve satış sistemi geliştirme, stratejik iş planı hazırlama, örgütsel gelişme ve büyüme alanlarında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir. Taner BALTACI, Türk Ekonomi Bankası Ticari Bankacılık, Bireysel Bankacılık, Altın Bankacılığı iş kollarında stratejik yönetim projeleri ve gelecek stratejileri konferanslarında yer almıştır. Ayrıca Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi tarafından hazırlanan ve uygulanmakta olan TEB KOBİ Danışmanı Yetiştirme Programlarında da eğitmen olarak yer almaktadır.

 

Sosyal Medya