Vali İhsan Su Himayalerinde Mersin Teknopark İşkur Protokol İmza Töreni Gerçekleştirildi

Vali İhsan Su Himayalerinde Mersin Teknopark İşkur Protokol İmza Töreni Gerçekleştirildi

30.01.2020
Vali İhsan Su Himayalerinde Mersin Teknopark İşkur Protokol İmza Töreni Gerçekleştirildi

Mersin Teknopark ile Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen ‘İşbirliği Protokolü’ Mersin Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Mersin Valisi Sayın  Ali İhsan Su himayelerinde imzalandı.

Mersin Teknopark Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza törenine, Mersin Üniversitesi Rektörü Mersin Teknopark Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı  Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Tarsus Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Orhan Aydın, Tarsus Ticaret Odası Başkanı Hasan Ruhi Koçak, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi temsilcisi Hasan Tufan Ballı, Mersin Ticaret Sanayi Odası temsilcisi Haluk Veli Doğan, Akdeniz ihracatçı Birlikleri temsilcisi Canan Sarı, Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halil Bozkurt, İşkur İş ve Meslek Danışmanları Süleyman Erkan Şanlı, Muhammed Lütfü Emre, Mersin Teknopark Mali Müşaviri Ersin Gökgün, Mersin Teknopark Şirket Avukatı İsmail Gökmen, Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz ile Genel Müdür Yardımcısı Nihan Baran katıldı.

Tarafların Mesleki Eğitim Programları kapsamında yasal mevzuatları göz önünde bulundurarak  işbirliğine gidilmesi, istihdam etkinlikleri kapsamında İstihdam fuarları, kariyer günleri, stant çalışmaları, sektörel oturumlar, istihdam zirveleri işbirlikleri’nin yanı sıra,  Mersin Teknopark bünyesindeki firmalara ve iş arayanlara yapmış olduğu etkinliklerde, Mersin Çalışma ve İş Kurumu temsilcisi bulundurarak faaliyetlerin tanıtımı konusunda kuruma destek vereceği hususlarını ve pek çok maddeyi kapsan İşbirliği protokolünü  Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz ve Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halil Bozkurt tarafından imzalandı.

Sosyal Medya