Urban Express Lojistik Hizmetleri ve Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Urban Express Lojistik Hizmetleri ve Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Urban Express Lojistik Hizmetleri ve Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde (Teknopark) bulunan AR-GE ofisimizde Dağıtım Lojistiği ve E-Ticaret Lojistiği alanlarında yazılım ve mobil uygulamalar geliştirerek müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Ülkemizde teknolojinin yaygın kullanımıyla birlikte internet üzerinden alışverişin yaygınlaşması e-ticaret sektöründe lojistik ihtiyaçların da hızla artmasına sebep olmuştur. Özellikle, internet üzerinden yapılan alışverişlerde satın alınan ürünün hızlı bir şekilde 

müşteriye ulaşması bu sektördeki firmalar için en önemli rekabet unsurdur. İşte bu noktada e-ticaret sektöründe son km dağıtım-aynı gün teslimat olarak tabir edilen kent içi dağıtım hizmetleri alanında yeni teknolojiler ve operasyonel çözümler geliştirerek sektördeki firmalara danışmanlık ve lojistik hizmet vermekteyiz.

Urban Express Lojistik olarak amacımız ekonomi içerisinde sürekli değişen trendlerle birlikte sektörde ortaya çıkan farklı lojistik ihtiyaçlara yenilikçi lojistik teknolojiler ve çözümler geliştirmektir.

Kentsel Lojistik Çözümlerimiz

-     Araç Rotalama ve Planlama

-     Dağıtım Optimizasyonu

E-Ticaret Lojistiği Çözümlerimiz

-     E-ticaret sektörüne yönelik aynı gün ve talep üzerine kent içi teslimatlara ilişkin yazılım ve süreçlerin geliştirilmesi,

TGB’de Tamamlanan Projeler:
• www.LojistikUzmani.com “Online Eğitim ve Danışmanlık Platformu” için Online Mentorlük Uygulaması Geliştirilmesi
• www.LojistikUzmani.com “Online Eğitim ve Danışmanlık Platformu”
• Kent İçi Online Sipariş Ve Teslimat Sistemleri İçin Uygulama Geliştirilmesi
• SİPARİSCİM
• Kentsel Talep Bazlı Teslimat Teknolojisi


Devam Eden Projeler:
• Pratik Adres Bulma Uygulaması


Bu proje ile amacımız işletmelerin, kuryelerin ve bireysel kullanıcıların adres arama ve doğrulaması yaparak ilgili noktayı haritada görebilecekleri ve bu nokta için rota oluşturabilecekleri web tabanlı bir uygulama geliştirilecektir. Bu uygulama şehir merkezlerine ilişkin tüm bina, site isim ve numaralarını veri tabanında içerecektir. Kullanıcılar sadece bina/site isminden adres sorgulayarak ilgili adres için rota oluşturabileceklerdir. Böylece işletmelerin, kargo ve kurye firmalarının adresleri kolayca bulabilmesini ve kuryelerin teslimatlarını daha hızlı ve sorunsuz yapmalarını sağlayacağız. Ayrıca E-ticaret sitelerine (Trendyol, Yemeksepeti, Hepsiburada, vb.) edilebilecek API’miz ile işletmelerin, müşterilerinden adres verilerini tam doğrulukla almalarını ve adresleri koordinatlara dönüştürerek adreslere erişimlerini kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.

 

Adres                : Mersin Teknopark 35B/i104

Web Sitesi        : http://www.urbanexpresslojistik.com.tr

Telefon              : 0850 220 30 39 - 0552 379 30 39

Sosyal Medya