"TECHNOSCOPE EXPORT 2021” FUARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

07.01.2021
"TECHNOSCOPE EXPORT 2021” FUARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Mersin Teknopark’ın İhracat odaklı çalışan firmaları, “Tehnoscope Export 2021” etkinliğinde buluştu.

Program, bölgesel kalkınma ile ülke kalkınmasına katkı sağlamanın yanı sıra, katma değer yaratma vizyonu ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz’ın açılış konuşması ile başladı.

“Teknoloji Odaklı İhracat” mottosuyla düzenlenen hibrit fuar, yenilikçi teknoloji ve bilgi geliştirme alanında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketleri bir araya getirmeyi amaçlayan Mersin Teknopark ve sektörün iletişim merkezi ICT Media işbirliğinde gerçekleştirildi.

“Tehnoscope Export 2021” fuarında, Mersin Teknopark bünyesinde ihracat gerçekleştiren firmalar fuaye alanında ürünlerini sergiledi. Ulusal ve uluslararası ziyaretçilere fiziken ve online olarak açık olan etkinlikte, katılımcı firmalar ile özel röportajlar gerçekleştirildi. Online ve yüzyüze yapılan röportajlar ICT MEDIA’nın yotube internet kanalı ICTMediaTV üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Mersin Teknopark Yönetimi, “Tehnoscope Export 2021” etkinliğinde emeği geçen, ICT Media, İletişim Teknolojileri ve Enerji Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Murat PEHLİVAN , ICT Medıa Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Adnan PEHLİVAN, TECHNOB2B Direktörü Feridun PORTAKAL’a ve ICT Media ekibine fuar sonunda teşekkür etti.

Sosyal Medya