QNB Finansbank A.Ş’den Mersin Teknopark Firmalarına Ziyaret.

QNB Finansbank A.Ş’den Mersin Teknopark Firmalarına Ziyaret.

31.10.2019
QNB Finansbank A.Ş’den Mersin Teknopark Firmalarına Ziyaret.

Mersin Teknopark, firmaları için finans ve finansman kaynaklarına ulaşımlarının önünün açılması, AB ve küresel düzeyde pazarlara erişimlerinin geliştirilmesi, rekabet edebilirliği ve sürdürülebilirliğinin iyileştirilmesi adına her türlü kaynak ve imkanları değerlendirmektedir. Genel müdür Özgür Durmaz bu kez QNB Finansbank A.Ş. ekibini Mersin Teknopark firmaları ile bir araya getirdi.

Mersin Teknopark toplantı salonunda, gerçekleştirilen etkinliğe, QNB Finansbank ekibinden Nezih Özozan- Çukurova Bölge Müd., Süleyman Sırrı Ünlü -Kobi Bankacılığı Bölge Satış Müd., Serap Yavuz- Nakit Yön. Ve Dış Tic. Yüksek Potansiyel Müşteri Kazanımı, Seviay Küçük -Nakit Yönetimi Bölge Yönetmeni, Kerim İnceayan - E Finans Satış ( Conf. Desteği ), Serkan Mutlugüneş - E-Finans Bölge Yönetmeni, Hakan Kızak - Dış Tic Bölge Yönetmeni katıldı.

Toplantı, banka hakkında kısa bir bilgilendirmenin ardından Kobi e-Dönüşüm paketine dahil olan, e-defter, e-fatura, e-irsaliye gibi konuların yanı sıra, nakit yonetimi, dış ticareti, Üye İşyeri ile ilgili konular detayları ile anlatıldı. Toplantı sonunda, firma temsilcilerinin sorularını yanıtlayan ekip, her türlü desteğe açık olduklarının altı çizdi.

Sosyal Medya