MERSİN TEKNOPARK'TA KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

MERSİN TEKNOPARK'TA KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

06.02.2017
MERSİN TEKNOPARK'TA KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde başarı hikayesi gelişimi ile faaliyet gösteren, sağlık bilişimi sektörünün lider firması Kardelen Yazılım, Beykent Üniversitesi ile üniversite–sanayi iş birliği çerçevesinde  “Eğitimde İşbirliği” kapsamında protokol imzaladı. Bu protokolle,  Kardelen Yazılım sağlık bilişimi alanındaki deneyimlerini paylaşırken Beykent Üniversitesi de öğrencilerinin sağlık sektöründe tercih edilen niteliklerden birine daha sahip olmasını hedeflemektedir.

Karşılıklı kazanım sağlayan protokole istinaden,  Beykent Üniversitesi temsilcileri Yrd. Doç. Dr. Menekşe Kılıçarslan, Yrd. Doç. Dr. Rana Özyurt Kaptanoğlu, Yrd. Doç. Dr. Gül Nihan Güven Yeşildağ ve Araştırma görevlisi Melis SOYER,  Mersin Teknopark toplantı salonunda, Kardelen Yazılım çalışanlarına, Renklerin Karakteristik Özellikleri, Kişi Renkleri, Bireysel Renk Etkileri, Birey enerjisi İle Tanışma, Renk Enerjileri Farkındalık Uygulaması, Renklerin Hayatımızdaki Yeri konulu bir eğitim verdiler.

 Beykent Üniversitesi akademisyenleri ve Kardelen Yazılım firma yetkilileri eğitim sonunda Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür DURMAZ’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular. Eğitim sonrasında renklerin şekillendirdiği konulara ek olarak, Özgür DURMAZ, "Mersin Teknopark olarak işbirliği çerçevesinde, iş dünyası ile sanayide kullanılabilecek inovasyona dayalı Ar-Ge projelerinin hayata geçirilmesini,  başarılı üniversite-sanayi işbirliklerine her zaman açık olduklarını ve bu kapsamda akademisyenlerimizin sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübenin iş dünyasının ihtiyaçları ve deneyimi ile birleştirilerek ülke ekonomisine kazandırılması önceliğimizdir." dedi.

Sosyal Medya