Mersin Teknopark TİM-TEB Girişim Evi Eğitimleri Başladı.

Mersin Teknopark TİM-TEB Girişim Evi Eğitimleri Başladı.

16.03.2016
Mersin Teknopark TİM-TEB Girişim Evi Eğitimleri Başladı.

Mersin Teknopark TİM-TEB Girişim Evi faaliyetleri kapsamında firmalarının kapasitelerini artırarak büyümelerine destek olmak, melek yatırım ağlarına ulaşmalarını sağlamak ve firmaların uluslararasılaşarak küresel rekabet ortamında yer almalarını sağlamak amacı ile Eğitim ve yönlendirme süreçleri başlatıldı.

Mersin Teknopark bünyesinde yer alan ve TİM-TEB Girişim Evi tarafından desteklenen firmalara, TEB Girişim Merkezi işbirliği ile “Stratejik Yönetim ve Büyüme Yönetimi Eğitimi” verildi. Bu kapsamda,TEB KOBİ Akademi Kurumsal Gelişim Programı ve TEB Kobi Danışmanı Yetiştirme programlarında eğitmen olarak görev yapan Adnan Şahsüvar tarafından gerçekleştirilen eğitimde, firmalar kurumsal gelişimlerine katkı yapacak önemli bir adımı atmış oldular.

Eğitimde Şahsüvar; Girişimcilerin gelecekte var olmak için değişen piyasalara, değişen rekabete ve değişen müşteri beklentilerine uyum gösterebilen dayanıklı işletmelere “Dönüşmek” zorunda olduğunu belirterek. TİM – TEB- AKİB ve Mersin Teknopark iş ve güç birliği ile gerçekleştirilen bu oluşumda bulunmanın fırsat ve avantajlarından vizyon ve misyon olarak büyümek ve dönüşmek isteyen bütün girişimci firmaların yanında olduklarını belirtti.

Mersin Teknopark ve Firmaları ulusal ve uluslararası rekabette ön sıradaki yerini almaya hazırdır.

Sosyal Medya