MERSİN TEKNOPARK STARTUP WEEKEND YARIŞMASI İLE GİRİMCİSİNİ ARIYOR.

MERSİN TEKNOPARK STARTUP WEEKEND YARIŞMASI İLE GİRİMCİSİNİ ARIYOR.

15.03.2017
MERSİN TEKNOPARK STARTUP WEEKEND YARIŞMASI İLE GİRİMCİSİNİ ARIYOR.

Startup Weekend ilk kez Çukurova'da!

Her haftasonu, dünyanın farklı köşelerinde gerçekleşen Startup Weekend organizasyonuna, bu defa Mersin Teknopark evsahipliği yapıyor.

Cuma akşamından Pazar akşamına dek sürecek bu maratonda, ekipler kurup, iş fikirlerimizi masaya yatıracağız. Çukurova Bölgesinde ilk kez gerçekleşecek bu çalışma, birlikte öğrenme ve üretme kampında, ne zamandır aklınızda olan bir iş fikrini, doğru ekip, akıllı yazılımlar ve Yalın Girişim metodolojisiyle birleştirerek hayata geçirebilirsiniz!

İş fikriniz olsun, olmasın, Startup dünyasına ilgi duyan herkesi bekliyoruz, yazılımcılar, tasarımcılar, proje yöneticileri, pazarlamacıları, eğlenceli ve sıcak bir ortamda birleştirerek ekipler kurulmasına ve ortaya sunulabilir bir iş modeli çıkmasına bizler yardımcı olacağız. Bir haftasonunda hızlandırılmış bir şekilde, iş fikirlerinin, faydalı eğitimler ve tecrübeli mentörlerin desteği ile Pazar akşamı jüriye sunulacak bir iş modeline çevrileceği bu deneyimi kaçırmayın!

Startup Weekend, eğitimler de içeren bir yarışma modeli ve kazanan ekibe Mersin Teknopark'ta 1 sene ücretsiz ofis alanı hediye edilecek.

Etkinlik ile ilgili en güncel detayları takip etmek için: https://startupweekendmersin.splashthat.com/

Kayıt için: https://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-mersin-registration-32616985281 

Sosyal Medya