Mersin Teknopark Çalışanları İftarda Buluştu

Mersin Teknopark Çalışanları İftarda Buluştu

01.08.2013
Mersin Teknopark Çalışanları İftarda Buluştu

Mersin Teknopark Firma yetkilileri ve çalışanları iftar programında bir araya geldi. Teknopark binası bahçesinde düzenlenen yemeğe 61’firmadan çok sayıda çalışan katıldı.

Ramazan ayının en güzel birlik ve beraberlik örneklerinden bir olan iftar organizasyonuyla bir araya gelen firma çalışanları iş ve proje ortaklıkları konularında sohbet ederek, dostluk mesajı verdi.

İftar yemeğinde bir arada olmanın önemini vurgulayan Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz, Ramazan ayının tüm çalışanlara bolluk ve bereket getirmesini temenni ederek katılan herkese teşekkür etti.

Durmaz, “Teknopark olarak firmalar arası tanışmayı, kaynaşmayı ve ortak çalışmaların oluşmasını destekliyor ve benzer organizasyonlarla daha sık bir araya gelmeyi amaçlıyoruz.  Bu iftar yemeği ile firmalarımızın daha yakından bir birilerini tanımalarına vesile olmak istiyoruz. Katılan herkese teşekkür eder, Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesini dilerim.” Dedi.

Yürütme Kurulu Üyemiz Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Halil Yılmaz’ın da katılığı iftar davetinde, Halil Yılmaz ve Özgür Durmaz OSB firmaları ve Teknopark firmalarının işbirliği içinde olmalarını desteklediklerini belirttiler.

Yemekte Berdan Civata’nın kurucu ortaklarından Hasan Şemsi, “İlerlemiş yaşıma rağmen Ar-ge çalışmaları yapmaktan asla vazgeçmedim. Yaptığınız işte başarılı olmak için çağa ayak uydurmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için ürettiğiniz ürünleri geliştirmeniz gerekir. Biz uzun yıllardır Mersin Teknopark bünyesinde Ar-ge çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İki büyük proje gerçekleştirdik ve umarız daha iyilerini yapmaya devam ederiz” diye konuştu.

Çeşitli ikramının ardından sohbet ve paylaşımlarla iftar programı sona erdi. 

Sosyal Medya