Mersin Teknopark, 1. İş'te Gençlik Buluşması toplantısına katıldı.

Mersin Teknopark, 1. İş'te Gençlik Buluşması toplantısına katıldı.

28.08.2019
Mersin Teknopark, 1. İş'te Gençlik Buluşması toplantısına katıldı.

Mersin Valiliği himayelerinde, Mersin Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Profesyonel İnsan Kaynakları Platformu ve İş Kulübü işbirliğinde 1. İş'te Gençlik Buluşması düzenlendi. Sosyal Çalışma Programı katılımcısı üniversite öğrencilerini iş gücü piyasasına hazırlamak, istihdam edilebilirliklerini arttırmak, iş arama becerileri konusunda güçlendirmek, 2019 Milli İstihdam Seferberliği kapsamında Mersin İŞKUR hizmetleri anlatmak amacıyla MTSO konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe,  Mersin Teknopark Yönetim Ofisi temsilcimiz katılım sağladı.

Üniversite öğrencileri yoğun katılım gösterdiği  etkinliğe, AK Parti Mersin Milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın ve Hacı Özkan ile MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı A. Hamit İzol, Mersin İŞKUR İl Müdürü Halil Bozkurt ile iş gücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı. 

AK Parti Mersin Milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın ve Hacı Özkan ile MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin İŞKUR İl Müdürü Halil Bozkurt’un konuşmalarının ardından, iş dünyasının profesyonelleri üniversite öğrencileri ile deneyimlerini paylaştı.

Sosyal Medya