Esnaf Seninle Projesi Lansmanı

Esnaf Seninle Projesi Lansmanı

27 Ağustos 2022 Cumartesi
Esnaf Seninle Projesi Lansmanı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası  ile Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği işbirliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi desteğiyle hazırlanan Mersin Teknopark firmamıza ait ‘Esnaf Seninle’ Projesi Lansmanı gerçekleştirildi. 
Mersin Teknopark’ta geliştirilen tamamen yerli yazılım olma özelliği ile öne çıkan yerel esnafa ve yerel kullanıcılara hitap eden uygulama, kentte e-ticaretin canlanması, esnafın rekabetçi yapısını güçlendirmesi adına önemli fırsatlar sunuyor. Komisyon oranlarını minimuma indirmesi, kullanıcısını yazılım ve donanım maliyetlerinden koruyup ücretsiz üyelik imkanı sunmasıyla öne çıkan uygulama kullanıcısına ise siparişini yaşadığı semtteki esnaftan bulunduğu yerden verebilmesine, istediği saatte bulunduğu yerden teslim alabilmesine olanak sağlıyor. 
Esnaftan yoğun ilgi gören lansman, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Seçer, Mersin Vali Vekili İbrahim Küçük ile Mersin Milletvekilimiz  Hacı Özkan’ın birlikte verdiği ilk sipariş ile son buldu.

Sosyal Medya