Berdan Ar-Ge Bilişim Yazılım Dan. Müh. Bağ. El. Ürt. ve Lab.Hiz.San. Tic. A.Ş

Berdan Ar-Ge Bilişim Yazılım Dan. Müh. Bağ. El. Ürt. ve Lab.Hiz.San. Tic. A.Ş

Berdan Ar-Ge Bilişim Yazılım Dan. Müh. Bağ. El. Ürt. ve Lab.Hiz.San. Tic. A.Ş

Berdan ArGe, 2014 yılında Mersin Teknopark bünyesinde faaliyetlerine başlamış​tır.

​Amacı​; bağlantı elemanları sektöründe lider, çalışanlarının memnuniyetini sağlayan, müşteri istek ve beklentilerini tam algılayabilen, çözüm ortağı firma olma​k​tır​.​

Takım çalışması ve toplam kaliteyi benimsemiş, sürekli inovasyon sağlayan, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir dünya markası olma yolunda ilerlemek başlıca hedefimizdir.

Dayanımın ön planda tutulduğu birçok sektörde yüksek mukavemetli ürünlerini, Isıl İşlem, Üretim Hatları ve Kaplama hatlarına yönelik yenilikçi projeleriyle Ar‐Ge faaliyetlerine ve kaliteli üretime büyük önem vermektedir.

Bu doğrultuda hedeflerini teknolojik gelişimi takip ederek güncel olarak oluşturan Berdan ARGE A.Ş.’nın kısa, orta ve uzun vadedeki stratejileri 4 amaç ile ifade edilmektedir. Stratejilere; Finansal, Müşteri, iç Süreçler, Öğrenme ve Gelişim olmak üzere 4 perspektifte yaklaşılmıştır. Bu 4 perspektifteki stratejiler aynı zamanda sebep sonuç ilişkisi kapsamında da birbiri ile ilişkilendirilmiştir. Kısa vadede, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda temel stratejimiz öncelikle firma içerinde çalışan tüm personelimize Ar‐Ge ve İnovasyon kültürünü aşılayan, kalıcı kılınmasını sağlayan eğitimler verilerek, Ar‐Ge ve İnovasyon kültürünü tüm departmanlarda sürekli ve kalıcı kılınmasını sağlamaktadır.

İkinci aşama olarak değerlendirebileceğimiz orta vade de ise, firmamız bünyesinde alınan eğitimler ile Ar‐Ge ve İnovasyon kültürünü aşıladığımız personellerimiz ile yürüttüğümüz ortak çalışmalarla proje, patent ve faydalı model sayılarımızı artırmaktır.

İhtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda yüksek kalite ve teknolojik donanıma sahip ürünleri Ar‐Ge faaliyetleri kapsamında imal ederek gelişmeyi strateji olarak benimseyen firmamız Ar‐Ge Merkezi

 

başvurusuyla beraber ortaya koymuş olduğu çalışmaları merkez dahilinde gerçekleştirmeyi istemektedir. Bu doğrultuda firmamız birçok üniversite, araştırma merkezi, özel sektör kuruluşları ile ortak işbirliği sağlamaktadır.

Sonuç olarak, daha uzun vadede bağlantı elemanları sektöründe; projeleri, patentleri, faydalı modelleri ve ödülleriyle örnek bir firma olmak, stratejimizin temelini oluşturmaktadır.

Ar-Ge çalışmalarını başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.​​Yapılan projelerin çıktılarını konu alan 3 adet patent, 2 adet faydalı model ve 2 adet patent başvurusu bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra firmamızda Endüstri 4.0 ın ışığında yazılım projeleri de hız kazandırılarak ilerlemektedir. Firmaların başvuru yaptıkları tüm devlet teşviklerinin takibini kolaylaştıracak bir programın yazılım aşaması ve ayrıca firmalardaki evrak takibini kolaylaştıracak yazılımlar firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır.

 

Adres           : ÇİFTLİKKÖY MAH. MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAMPUS ALANI MERSİN TEKNOPARK 2.İNKÜBATÖR BİNASI No: 35 C / Z2 YENİŞEHİR / MERSİN

ADRES KODU:          2348251931 BİNA KODU:31376114

 

Web Sitesi           : www.berdancivata.com

Telefon                : 324 676 44 90

e-Mail                   : info@berdancivata.com

Sosyal Medya