Baibars Mekatronik Havacılık ve Tarım Sanayi Tic. Ltd. Şti

Baibars Mekatronik Havacılık ve Tarım Sanayi Tic. Ltd. Şti

Baibars Mekatronik Havacılık ve Tarım Sanayi Tic. Ltd. Şti

Türk Çiftçilerin teknolojik ihtiyaçlarını milli imkanlarla karşılanması için 2015 yılında Çukurova'da temelleri atılan Baibars, 2020 yılında Baibars Mekatronik Havacılık ve Tarım Sanayi çatısı altında birleşerek tarımda otonom havacılık sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi, sistem entegrasyonu ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde Türkiye'de öncü konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Baibars Mekatronik Havacılık her türlü faaliyetini ulusal ve uluslararası kurallardan hiçbir şekilde taviz vermeden uygulamakla yükümlüdür. Uluslararası havacılık ve otonom uçuşla ilgili gelişmeleri çok yakından ve devamlı takip eden Baibars, söz konusu gelişmelerin şirket uygulamalarına daimî olarak yansıtmaktadır.

Baibars Mekatronik Havacılık dayanıklılığı ve performansı ile tercih edilen, çevreye ve insana duyarlı bir milli teknoloji firması olma vizyonunu benimsemiştir. Karbon salınımın gezegene olan zararının bilincinde olan Baibars Tarımda otonom havacılık sistemlerin gelişmesine öncülük etme misyonu doğrultusunda 2023 yılı itibariyle ürünlerinin operasyonunda “0” karbon emisyonunu hedeflemektedir.

Adres : ÇİFTLİKKÖY Mah. MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAMPUS ALANI TEKNOPARK No: 35 A / 101 YENİŞEHİR / MERSİN 

Web Sitesi : www.baibars.com.tr

Telefon : 0850 888 96 88

e-Mail : info@baibars.com.t

Sosyal Medya