Ar-Ge Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

Ar-Ge Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

21.07.2014
Ar-Ge Çalışanları İftarda Bir Araya Geldi

Mersin Teknopark Firma yetkilileri ve çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Mersin Vali Yardımcısı Sn. Nihat Karabiber, AKİB Başkanlar Kurulu Üyesi ve MTSO Meclis Başkanı  Sn. Mahmut Aslan, Mersin Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Mersin Teknopark'ın 63 firmasından çok sayıda temsilci katıldı.

Yemek sonrasında konuşma yapan Vali Yardımcısı Nihat Karabiber, Teknopark ekibinin yapmış olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini, az zamanda çok başarılı işler gerçekleştirdiklerini ve ar-ge personeli olarak çalışmanın kente ve ülkeye kattığı değerin ne kadar önemli olduğunu söyleyerek, davetlilere bol kazançlı ve hayırlı bir ramazanlar diledi.

Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz, Ramazan ayının tüm çalışanlara bolluk ve bereket getirmesini temenni ederek katılan herkese teşekkür etti.

Durmaz, “Teknopark olarak firmalar arası tanışmayı, kaynaşmayı ve ortak çalışmaların oluşmasını destekliyor ve benzer organizasyonlarla daha sık bir araya gelmeyi amaçlıyoruz.  Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı Mübarek Ramazan ayı içerisinde, bir araya gelerek aynı zamanda firmalarımızın birbirilerini daha yakından tanımalarına vesile olmak istiyoruz. Katılan herkese teşekkür eder, Ramazan ayının bolluk, bereket getirmesini ve nice ramazanlarda bir arada olmayı dilerim” Dedi.

Çeşitli ikramların ardından sohbet ve paylaşımlarla iftar programı sona erdi. 

Sosyal Medya