MERSİN TEKNOPARK’TAN GİRİŞİMCİLERE “MOTİVASYON” DESTEĞİ…

MERSİN TEKNOPARK’TAN GİRİŞİMCİLERE “MOTİVASYON” DESTEĞİ…

18.12.2015
MERSİN TEKNOPARK’TAN GİRİŞİMCİLERE “MOTİVASYON” DESTEĞİ…

Mersin Teknopark, bünyesinde yer alan firma yetkilileri ve firma personellerine özel, çalışanların işverimini artırmak amacıyla “İşletmelerde Özgüven ve Motivasyon Eğitimi”; İnci Atölyesi, Başarının Biyolojisi, Yolumuzu Aydınlatan Kandiller, Güldeste 33, İş'te Başarı, Torosların Seyyahları Yörükler ve Güneşe 41 Kilit isimli kitapları ile tanınan yaptığı çalışmalar neticesinde çeşitli il ve ilçelerde kişisel gelişim alanında seminerler veren ünlü yazar ve eğitimci Ahmet Kara tarafından verilmiştir. 

Mersin Teknopark firma personellerinin yoğun ilgisi ile gerçekleşen eğitimde Özgüvenin Sınırları Nelerdir?   Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?   Zihinsel Ar-Ge ve Okuma Kültürü, Çalışanların Özgüven Analizi,  Çalışanlarda Motivasyon Nasıl Sağlanır? Çalışanların Sorumluluk Bilinci,  Özgüveni Yüksek İnsanların Yaptığı Hatalar Nelerdir? gibi konu başlıklarına değinilmiştir. Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür DURMAZ’ın yaptığı açılış konuşmasında, Firma personellerinin niteliklerini artıran ve farklı planlar dahilinde belki de spin-off şirket kurmalarına destek verebilecek eğitimlerin önemin değinmiştir.

Ahmet Kara’nın aktif ve etkili sunumu ile gerçekleşen eğitim sonrasında işbirlikleri değerlendirmeleri yapılarak, eğitim sertifika töreni ile sona ermiştir. 

Sosyal Medya