Mersin Teknopark ‘Yılın EN’leri Tertip Komitesi’ni Bilgilendirdi

Mersin Teknopark ‘Yılın EN’leri Tertip Komitesi’ni Bilgilendirdi

24.02.2014
Mersin Teknopark ‘Yılın EN’leri Tertip Komitesi’ni Bilgilendirdi

Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz, Çukurova Expres Gazetesi ‘Yılın EN’leri Ödülleri Tertip Komitesi ile bir araya gelerek Teknopark firmaları hakkında bilgi verdi.

Durmaz, Çukurova Expres Gazetesi Yılın EN’leri Ödülleri Tertip Komitesi’ne, Mersin Teknopark ve Mersin Teknopark’ın bünyesinde bulunan firmalar hakkında bilgiler vererek, teknopark firmalarının yaptıkları çalışmalar ile bu ödülü hak ettiğini ifade etti.

Çukurova Expres Gazetesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ve bu yıl da önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği ‘Yılın EN’leri Ödülleri’nin Tertip Komitesi, Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz’ın daveti üzerine Durmaz’la bir görüşme gerçekleştirdi.

Altındere Hukuk Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Av. Murat Altındere, İş Adamı Mücahit Pişpinlioğlu, Av. Atıl Güler, Ada Outdor Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Bozkurt, Arkan Reklam Yöneticisi ve Marka Danışmanı Evran Arkan ile Çukurova Expres Gazetesi imtiyaz Sahibi Burak Karataş’tan oluşan Komite Üyeleri, Teknopark personelleri tarafından sıcak bir ilgiyle karşılandı.

Konuşmasına “Komite üyelerini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz ve bu güzel buluşma bizleri onurlandırdı” diyerek başlayan Durmaz, Teknopark hakkında kısa bir sunum yaparak komite üyelerini Mersin Teknopark hakkında bilgilendirdi. Teknopark bünyesinde bir çok firmanın olduğunun bilgisini veren Durmaz, Teknopark’ın başarıyı esas aldığını kaydederken, firmaların çalışmaları ve başarıları hakkında da komite üyelerini bilgilendirdi.

Çukurova Expres Gazetesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ve bu yıl da yapacağı ‘Yılın EN’leri Ödül Töreni’nin çok anlamlı bir tören olduğunu ifade eden Durmaz, Mersin Teknopark’ın hizmet verdiği bazı firmalarında bu ödüle aday omlarını istediklerini ifade etti.

Komite, kendilerine şimdiye kadar birçok başvurunun olduğunu vurgulayarak, bu talebi de değerlendireceklerini dile getirdi.

‘Yılın EN’leri Ödülleri önümüzdeki günlerde Mersin Hilton Oteli’nde Mersin’in iş, siyaset, bürokrasi, spor ve sanat camiasını bir araya getirmeyi planlıyor.

Sosyal Medya