Electrocod Yazılım
Electrocod Yazılım

Electrocod, elektronik ve yazılım sektörünü bir araya getirerek gömülü sistem mühendisliği çalışma ve araştırma alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışmayı hedeflemektedir. Önemli bir amacı medikal cihaz üretimi amaçlayan bir Ar-Ge şirketi olmasıdır.

Medikal cihazların ana kartı üretiminde sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi, testleri, problemlerinin çözümü ve benzeri hizmetlerle ilk günkü hedefinden şaşmadan Yerli ve Milli Kaynakları etkin olarak kullanmayı sürdürerek çözüm ortaklarına ürün ve hizmetler sunmaktadır.

IPL ve Diode Epilasyon cihazlarının ana kartı seri üretimine sahip olan firma Türkiye piyasasında güzellik ve estetik sektöründe ülkemizde çok sayıda partner ve müşteri firmaya destek vermektedir.

ERP Yazılım projesiyle güzellik merkezlerinde aktif olarak kullanılan uygulama, Smart Diode ve IPL  lazer teknolojisiyle senkronizasyon olarak çalışmayı sağlayan dünyada tek olma özelliğine sahip  bir ana kart üretimi ile Türkiye ve Avrupa pazarında yer almaktadır

 

Adres                    : ÇİFTLİKKÖY MAH. MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAMPUS ALANI KÜME EVLER TEKNOPARK NO: 35 B İÇ KAPI NO: Z08 YENİŞEHİR/ MERSİN

Web Sitesi          : https://electrocod.com/

Telefon                : 0 506 554 50 59

e-Mail                  : info@electrocod.com

 

Sosyal Medya