Mersin Teknopark'ta Yeni Yıl Kutlaması

Mersin Teknopark'ta Yeni Yıl Kutlaması

02.01.2014
Mersin Teknopark'ta Yeni Yıl Kutlaması

Mersin Teknopark yönetimi ve firmaları yeni yılı Mersin Teknopark ev sahipliğinde, Starbucks ve Arbella firmalarının da katılımıyla gerçekleşen bir organizasyon ile kutladı, etkinlikte çok sayıda firma çalışanı bir araya geldi.
Firmalarını... farklı organizasyonlarla sık sık bir araya getiren Mersin Teknopark, çalışanlar arasında oluşan dayanışma ve dostluğun pekiştiği bir organizasyona daha imza attı. Teknopark binasında yapılan kutlamada firma yetkilileri, akademisyenler, firma çalışanları ve teknopark yürütme kurulu üyeleri bir aradaydı. Gecede konuşma yapan Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz ve Yürütme Kurulu Başkanı Caner Özdemir Teknopark kültürünün kente kattığı güçlü değerlerden bahsederek, çalışanların yeni yılını kutladı. 2013 yılında teknoparklardaki kadın istihdamına dikkat çekmek amacıyla, yılbaşı pastasını teknopark kadın çalışanları kesti .
Pasta kesiminden sonra kahve eşliğinde 2013 değerlendirmesini ve 2014 planlamasını yaparak sohbet eden firmalar bir arada bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek güzel dileklerle geceden ayrıldı

Sosyal Medya