Mersin Teknopark ve Firmalar, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı'na Katılım Sağladı.

Mersin Teknopark ve Firmalar, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı'na Katılım Sağladı.

06.03.2019
Mersin Teknopark ve Firmalar, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı'na Katılım Sağladı.

T.C Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı, Yunus Emre Kültür Merkezinde düzenlendi.

Mersin Teknopark ve bünyesinde faaliyet gösteren firmaların yer aldığı fuarın açılışına,

T.C Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Mersin Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Valisi Ali İhsan Su, Ak Parti Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz ve Hacı Özkan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Mustafa Kahveci, Mersin Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, fuara katkı sağlayan üniversitelerin rektörleri ve temsilcileri, protokol üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Fuar açılışı sonrası T.C Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ve Mersin Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Valisi Ali İhsan Su Mersin Teknopark standına ziyaret gerçekleştirdi. Mersin Teknopark’ın başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Atay, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı’na katılımlarımız ve desteklerimizden ötürü teşekkür etti.

İki gün süren Doğu Akdeniz Kariyer Fuarında, 9 Bölge üniversitesinin öğrencileri ve mezun gençleri, Mersin Teknopark Yönetim ofisi temsilcileri ile birebir görüşme fırsatı yakaladı. Ziyaretçilere, Mersin Teknopark'ın başarısı, teknolojinin, inovasyonun, inovatif olmanın, kariyer ve iş hayatını, geleceklerini yeteneklerine göre şekillendirmenin ve yön vermenin, tüketen değil üreten bireyler olmanın önemi anlatıldı.

Sosyal Medya