Mersin Teknopark Çay Buluşmaları Başladı

Mersin Teknopark Çay Buluşmaları Başladı

26.04.2014
Mersin Teknopark Çay Buluşmaları Başladı

Mersin Teknopark, yoğun iş temposu ve Ar-Ge çalışmaları arasında, Teknopark yapılarının yaratmış olduğu sinerjiden doğru ve verimli bir şekilde faydalanmayı sağlayacak organizasyonlarla, firmalarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Teknoparkların gerçek avantajlarından ve etkilerinden tam manası ile haberdar olmak ve ayın güncel konusu hakkında fikir ve öneri bildirmek üzere her ayın son perşembesi bir araya gelen Mersin Teknopark firmaları Bu ayın Çay Buluşmasını gerçekleştirdi.

Mersin Teknopark Firmaları destek ve teşviklerden yararlanabilecek faaliyetleri belirlemek, güncel olarak firmaların faydalanabileceği destek ve teşviklerle ilgili yol haritası ve öneriler oluşturmak, yeni teşvik ve desteklerden haberdar olmak, yeni proje fikirleri üretmek, işbirliği ve ortaklık görüşmeleri yapmak üzere 24 Nisan 2014 Perşembe günü bir araya geldi.

Kahvaltı yapan firma yetkilileri bu ayın çay buluşması konusu olan “2014 TGB Uygulama Yönetmeliği ve Değişen Yönetmelik Maddeleri” hakkında görüşlerini bildirdi.

Sosyal Medya