Veldo Teknoloji Makine Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Veldo Teknoloji Makine Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Veldo Teknoloji Makine Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

40 yılı aşkın zamandır faaliyet gösteren Aldo Grup desteği ve gücüyle 2007 yılında Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark’ta kurulmuştur. Veldo Teknoloji, 2017 yılından itibaren İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'nde (İTOSB) 4000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında ticari araçlar için Gizli Otomatik Kayar Kapı SistemiElektrikli Otomatik Kayar BasamakGüvenlik SistemleriKoltuk Takip Sistemleri ve İklimlendirme Ürünleri üretmekte olup bu ürünlerin Türkiye’ye satışını ve 48 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.
    
Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi kapsamında Ar-Ge, seri üretim, satış ve satış sonrası faaliyetleri yoğun ve sürekli geliştirilen bir tempoda devam etmektedir. Ayrıca müşteriye özel çözümleri, hızlı ve en yeni teknolojiler ile geliştiren yenilikçi ve müşteri odaklı bakış açısı ile sektör için farklı ürünleri tasarlayarak üretmektedir.

 Gerek Mersin Teknopark gerekse İTOSB İstanbul Veldo fabrikasındaki tüm birimler son teknoloji ile donatılmış olup fabrika bünyesinde tasarımların ve testlerin gerçekleştirildiği Ar-Ge Laboratuvarı, yalın ve seri üretim tekniklerine uygun üretim, montaj ve stok alanları bulunmaktadır.

Kuruluş ve devamında uzun süre Mersin’de 3000 m2 fabrikasında faaliyet gösteren Veldo A.Ş. 2015 yılında 1200 m2 alanı olan Ataşehir Veldo fabrikasını kurarak İstanbulda’da faaliyetine başlamıştır. İstanbul organizasyonunun gelişmesiyle paralel olarak yeni bir yatırım yapılmış ve İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasına Nisan 2017 tarihinde taşınmıştır.

 Veldo Teknoloji 60’tan fazla çalışanı ve yıllık 200.000 adetlik üretim kapasitesiyle ticari araç müşterileri için yenilikçi çözümler sunmayı misyonu olarak görmekte olup, üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bünyesindeki öğretim üyelerinden danışmanlık hizmeti alarak teknik gelişmeleri yakından takip 

etmektedir.

      Sürekli değişen ve ilerleyen dünya koşullarının gerektirdiği kalite şartlarına uyum sağlayan Veldo Teknoloji için müşterinin beklentisini en doğru şekilde anlayarak karşılayan hizmet ile çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak kritik önem taşımaktadır.

 

Adres                    : MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇİFTLİKKÖY KAMPÜSÜ TEKNOPARK İDARİ BİNASI NO :3-4         YENİŞEHİR / MERSİN

Web Sitesi           :www.veldo.com.tr

Telefon                : 0 324 361 0155

e-Mail                   :info@veldo.com.tr

Sosyal Medya