Teknoparklı Çocuklar Bovling Şampiyonu

Teknoparklı Çocuklar Bovling Şampiyonu

08.10.2013
Teknoparklı Çocuklar Bovling Şampiyonu

Her yıl farklı tarihlerde birlikte çalışma kültürünü oluşturmak, iç ilişkileri ve firmalar arası iletişimi güçlendirmek, firmaları birbirleri ile kaynaştırmak ve aidiyet duygusunu sağlamlaştırmak amacı ile Teknopark Yönetimi, Firmaları  ve Çalışanları, pek çok etkinlikle bir araya getirilmektedir.

Mersin Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu ve değerli eşi Ayşe Güzeloğlu‘nun himayelerinde Mersin Teknopark tarafından "Geleneksel Bovling Turnuvası" etkinlikleri kapsamında, bu defa, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı Sevgi Evleri’nde yaşayan minik ziyaretçilerle bir organizasyon düzenledi. Farklı disiplinlerden kişi ve kurumlarla işbirliği sağlayarak, sosyal sorumluluk çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Teknopark Yönetimi, yardımlaşmanın önemini de vurguladı.

Düzenlenen turnuvaya, çok sayıda firma yetkilisi ve çalışanı katılırken, izleyicilerin de ilgisi yoğun oldu. Turnuva öncesi kendileri için özel hazırlanan menüleri yiyen çocuklar, gece boyunca doyasıya eğlendi.Teknopark Yönetimine teşekkürlerini sunan çocuklar etkinliğe katılanların yüzlerinde de sıcak bir tebessüm bıraktı. Turnuva sonrası düzenlenen ödül töreninde oyuna katılan tüm çocuklara üzerlerinde “TEKNOPARK  2013 Bowling Turnuvası Birincisi” yazan madalyaları takan Mersin Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz, farklı konularda sosyal gelişim ve iyileşme sağlayacak etkinlikler düzenlemenin ve organizasyonlarda yer almanın önemini vurguladı.

Sosyal Medya