PRATİK YAZILIM
PRATİK YAZILIM

Pratik Yazılım

FLEXXI  EMERALD  SOSYAL TESİSLER OTOMASYON PROJESİ

Projemizin amacı Öğretmenevleri , Polisevleri, Devlet Konukevleri, Askeri Tesisler gibi sosyal tesislerde kullanılacak bir yönetim sistemi  hazırlamak. Kamusal alanda hizmet veren konuk evlerinin , özel sektörde hizmet veren otel lokanta gibi işletmelerden farklı işleyiş biçimleri var. Bu tür işyerlerine yönelik özel çözümlerin bulunmaması bizleri böyle bir proje hazırlamaya teşvik etti.  Projemizle bu tür konuk evlerinin tüm sorunlarını tek elden ve entegre bir şekilde çözümü için,  konaklama hizmetlerinin, muhasebe hizmetlerinin , satın alma hizmetlerinin, maliyet hesaplarının  takibi ve resmi raporlarının hepsinin tek bir programda entegre olarak hazırlanması amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Projemizin ana  modüler yapısı hazırlanmış olup alt modüller üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

 

FLEXXI  GOLD TİCARİ PAKET PROGRAMLARI YENİLEME PROJESİ

Flexxi Ticari Paket Programlarımız üç ana başlıkta toplanmaktadır.


 FLEXXI GOLD OTEL OTOMASYONU

A)  FLEXXI GOLD MUHASEBE SİSTEMİ

B)  FLEXXI GOLD RESTORAN CAFE BAR OTOMASYONU

Flexxi Otel otomasyonu ile basit bir otelden , beş yıldızlı bir otele kadar tüm otel tiplerinin aynı programı kullanması ve her işletmenin kendine gerektiği kadarını kullanabileceği esnek bir yapının hazırlanması öngörülmüştür. Bu proje ile otele gelen misafirlerin konaklama ve otelde kaldıkları sürece yapmış oldukları harcamaların detaylı takibi ve raporlamaları mümkün olacaktır.

Flexxi Muhasebe sistemi  ( Stok , Cari , Fatura, Çek-Senet, Sipariş, Üretim, Muhasebe ve tüm modüllerin muhasebeye otomatik entegrasyonu )  Özellikle bu modüllerin otel yönetim sistemini benimseyen bir yapıda olması önemsenmektedir.

Flexxi Restoran Cafe Bar otomasyonunda ise  gelen misafirlerin siparişlerinin elektronik ortamda alınması ( el terminalleri ve kiosk kullanımı )  mutfağa sipariş emirlerinin otomatik gönderilmesi ve detaylı raporlamalarla desteklenen program sayesinde işyerinin performansının arttırılması hedeflenmektedir.

Bu projemizde de ana modüler yapılar bitmiş olup alt modüllerde detaylı çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Metin GÖNEN

(532) 213 78 27

pratik@pratik.net

Mersin Üniversitesi Teknopark İdari Binası Kat:2 No:203

Sosyal Medya