HESAPCİNİ
HESAPCİNİ

HESAPCİNİ YAZILIM

Hesapcini Yazılım A.Ş., 1996 yılında kurulan BARKOSOFT Bilişim’in muhasebe yazılımları alanında uzmanlaşmış teknoloji şirketidir. BARKOSOFT, yüksek bilgi ve teknoloji odaklı ürettiği çözümler ile bugüne kadar 2.000’in üzerinde müşteride başarılı projeye imza atmıştır. 23 yıldır kurumsal iş yönetim yazılımları alanında çalışmalar yapan ekibimizin detaylı çalışmaları sonucu Hesapcini platformu ortaya çıkmıştır. Hesapcini’ nin en önemli özelliği, küçük ve orta ölçekli işletmeler için sadeleştirilmiş yapısı ve kolay kullanılabilen bir ön muhasebe yazılımı olmasıdır.

 

Zengin modüler yapısı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için geliştirilmiştir. Hesapcini ile işletmeler, ön muhasebe yükünden kurtulurken, webden cepten ve tabletten Stok Takibi, Cari Takibi, Gelir-Gider, Sipariş, Kasa, Banka, Çek-Senet, e-Fatura ve Raporlar gibi birçok işlemlerini yapabilmektedir.

 

%100 yerli sermaye ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen Hesapcini, ulusal pazarda hızlı bir ivme sergilemekte olup, yapılan çalışmalarla uluslararası pazarda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Özkan PAŞA

https://www.hesapcini.com/

TEL: 0850 441 22 00

E-MAİL: info@hesapcini.com

Çiftlikköy Mahallesi Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı Mersin Teknopark İdar Binası 4. Kat no:403 Yenişehir

Sosyal Medya