E DK
E DK

Firmanın hayata geçirmek istediği E-DAKİK ÖYS adlı mobil uygulama ile sürekli bir öğrenme kültürü oluşturmak veya geleneksel öğrenim yönetim sistemlerinin yeteneklerini genişletmek için kullanılabilecek ve pazarda standartlarını kendi belirleyecek olan bir Türkçe Öğrenim Yönetim Sistemi tasarlamaktadır. Geliştirilen uygulama ile kurumsal ve akademik e-Öğretim Öğrenim Yönetim Sistemlerine yeni standartlar getirmeyi hedeflemektedir.

Geliştirilmesi planlanan E-DAKİK ÖYS adlı uygulamada öğrencilerin mikro eğitim, eşli eğitim, çevrimdışı eğitim, evrak çantası, oyunlaştırma, aralıklı tekrar teknolojisi gibi birçok farklı öğrenme modülü ile yeni öğrenmeler elde etmeleri, bu öğrenmeleri mobil uygulama aracılığıyla kalıcı hale getirmeleri planlanmaktadır.

Firmanın geliştireceği uygulamada diğer ÖYS uygulamalarından farkı ödül sistemi ile aynı dil seviyesindeki öğrencileri bir araya getirip öğreticiler eşliğinde gezi, workshop vb. etkinliklerle dil öğretimini artırmayı tasarlamasıdır.

Adres: Çiftlikköy Mahallesi Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı Teknopark Sitesi Ana Bina No:35A Zemin Kat No: Z52 Yenişehir/MERSİN

Web Sitesi:-

Telefon:0530 072 85 92

E-mail: esmakadizade@mersin.edu.tr

Sosyal Medya