BARKOSOFT
BARKOSOFT

Barkosoft

BARKOSOFT Barkod ve Bilişim Teknolojileri Yazılım San. Tic. Ltd. Şti, 1996 yılında Otomatik Tanıma Veri Toplama (OT/VT) Teknolojilerini kullanarak barkodlu çözümler ve mobil uygulamalar üretebilmek amacı ile Mersin’de kurulmuş bir bilişim firmasıdır. İlk kuruluş adı AKDENİZPORCAN olan BARKOSOFT, 1996-2004 yılları arasında Porcan Bilişim Holding’in bir iştiraki şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

Geçen yıllarla beraber kimlik değiştiren BARKOSOFT, öncelikle kendi bölgesinde lider konuma gelerek, ardından da bölgesel firma kimliğinden çıkıp tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün; Mersinde faaliyetlerini sürdüren BARKOSOFT, Özellikle “Mobil Satış Sistemleri, Ambar-Depo Yönetim Sistemleri ve Üretim Takip Sistemleri” uygulamalarında büyük projelere imza atmıştır.

BARKOSOFT, Tedarik Zincirinin sürekliliğinde önemli bir yer tutan (Ambar-Depo Yönetimi, Dağıtım Yönetimi, Üretim Yönetimi vs.) projeleri üzerinde yoğun olarak çalışmakta ve komple çözümler geliştirmektedir.

BARKOSOFT bu alandaki geniş deneyimlerini Mobil Bilişim Teknolojileri ve OT/VT dünyasındaki bilgileri ile harmanlayarak yaşayan projelere imza atmaktadır.

 

Tel: 0324 324 21 11

E-mail:ozkanpasa@barkosoft.com.tr

http://www.barkosoft.com.tr/

Sosyal Medya