Duyuru Detayları

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanından Kalle İnovasyon Firmasına Ziyaret
20.07.2020

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan Ar-Ge çalışmalarını Mersin Teknopark bünyesinde sürdüren Kalle Firma Sahibi Prof. Dr. İlhan Ege ile bir araya gelerek, üzerinde çalıştıkları interaktif 3 boyutlu görsel ürünler hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Ağırlıklı tanıtım ve eğitim amacıyla kullanılan hologram cihazdan çok etkilendiğini ifade eden Kızıltan, KOSGEB destekli ve Türkiye’de geliştirilecek olan projeleri dinleyip çalışmalarından ötürü tebrik etti.

Prof. Dr. İlhan Ege de, 2016 kurdukları firmalarının, temelde ar-ge ve inovasyon projeleri yaprak, ülkenin yerli ve milli üretim hedeflerine katkı yapmayı hedeflediklerini söyledi.

KALLE İnovasyon Fabrikası Bilişim, Eğitim, Danışmanlık; hem projeler yürütüp, hem de proje danışmanlıkları yapan firma, ticarileştirme çalışmalarını yürüttüğü telifli holografik yazılımlar, tanıtım ve eğitim konularında uygulamalarda kullanılan interaktif üç boyutlu görsel ürün gibi tamamlanmış ve sektörün hizmetine sunulmuş ürünleri bulunuyor. Ayrıca bilişim, yönetim, finans, insan kaynakları, kariyer konularında danışmanlık, teknik destek ve eğitim hizmetleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

2020 50) Kalle inovasyon firmasına mtso başkanı ziyareti
Yayınlanma Tarihi: 20.07.2020 | Görüntülenme Sayısı: 569