Duyuru Detayları

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanından Arnios Teknoloji Firmasına Ziyaret
20.07.2020

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Teknopark firma ziyaretlerini Arnios Teknoloji ile sürdürdü. Web ve mobil uygulamalar konusunda yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunduklarını anlatan Firma Sahibi Okan Kurtuluş, tarım sektörüne yönelik örtüaltı yetiştiriciliğinde izlenebilirliği kolaylaştıran yazılımlar üzerine çalıştıklarını söyledi.

Tarım sektörünün öneminin her geçen gün arttığını, paralelinde bu alanda geliştirilen projelerin de öneminin arttığını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ise, “İş dünyasında sizler gibi insanların sayısı artmalı. Gençlerin, yeni fikirlerin her zaman arkasındayım. Sizler de daha aktif olmalısınız” diye konuştu.

ARNİOS Teknoloji; 2016 yılında Technoscope ofisinde hizmet vermeye başlayan firma, mobil teknolojiler konusunda uzmanlaşmış olmakla beraber güncel yazılım geliştirme teknolojilerine hakim durumdadır. Arnios Teknoloji 2019 yılında KOSGEB ‘6. Kobi ve Girişimcilik Ödülleri’ kapsamında ‘İnnovatif Kobi’ dalında Türkiye genelinde ilk üç firma arasına girerek finale kalmıştır.

2020 51) ARNİOS MTSO ZİYARETİ
Yayınlanma Tarihi: 20.07.2020 | Görüntülenme Sayısı: 567