Duyuru Detayları

TİM-TEB Girişim Evi Start Up Level Up program başvuruları açıldı.
27.01.2020

TİM TEB Girişim Evi

Yeni Dönem Start Up/Level Up Girişim Hızlandırma Programı Başvuruları Başladı!

 

TİM-TEB Girişim Evi girişimcilerinden olmak ister misin? İşini büyütmek, global pazarlarda yer almak isteyen teknoloji şirketlerini programlara bekliyoruz. 

Tekno girişimciler (erken aşama teknoloji şirketleri) ve tekno KOBİ'leri(ileri aşama teknoloji şirketleri) aşağıdaki konu başlıkları ile destekliyorlar;

-Hızlandırma programları

-Global iş birliği imkanı

-Mentorlük

-İş dünyası ve 1000’den fazla mezunumuz  ile iş birliği imkanı

-Dünyanın önde gelen girişimcilik etkinliklerine katılım

-Tanıtım & Pazarlama desteği

-Yurt dışı ticaret heyetlerine katılım

-Yatırımcı buluşmaları

Program süreci sonunda başarılı olan girişimciler, TEB Melek Yatırım Platformu yatırımcıları ve TİM üyesi sanayiciler ile tanışma imkanı bulmakta böylece projelerine yatırım ve müşteri bulma imkanına erişmektedir. Ayrıca TİM Yurt Dışı Ticaret Heyetleri ile birlikte iş görüşmelerine katılma imkanı, TİM ve TEB ‘in kurumsal networkleri ile bir araya gelme fırsatı yakalamaktadır.

Girişim fikirleriniz “Start Up” programı ile hayata geçiyor

Girişimlerin ürün segmentasyonlarının belirlenmesi, doğru müşteri kitlesinin tespiti, nakit akışının sağlanmasına yönelik gerçekleştirdiğimiz danışmanlık görüşmelerinde, yalın ve hızlı karar alma ile hızlı büyümeye dönük iş modeli oluşturulmasına katkı sağlıyoruz. Girişimcilerimizin teknik ve iş dünyası ile ilgili ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı sektör ve kurumların yöneticilerinin katıldığı mentorlük görüşmeleri düzenliyoruz. Start Up programı sürecince ve mezun olan girişimcilerimizi potansiyel kurumsal firmalarla bir araya getirilerek, ticari iş birliği imkanlarını arttırıyoruz.

Cirosu 3.000.000 TL’ye kadar olan teknoloji girişimcileri Start Up programı ile destekliyoruz

Danışmanlık Hizmet İçeriği:

Start up firmalarına düzenlenen jüri değerlendirmesi sonrası seçilen 6 girişimci ile gerçekleştirilecek olan danışmanlık hizmetleri 3 haftada bir yapılacak olan birebir görüşmeler ile sağlanacak, toplamda 5 görüşme gerçekleştirilecektir.

Girişimci ve iş fikrinin analiz edileceği ve mevcut durumunun değerlendirileceği ilk görüşme sonrasında aşağıdaki konu başlıklarında iyileştirilmesi gereken noktalar tespit edilerek girişimci ile birlikte geliştirilmesi sağlanacaktır.

  • Girişimci Ekip ve İş Fikri Özellikleri
  • İş Ve Operasyon Modeli Analizi
  • Pazarlama ve Satış Sistemi Analizi
  • Finansal Yapı Analizi

Başvuru : www.teblegirisim.com / www.timlegirisim.com

 

Detaylı bilgi ; mIBTi4rS4FFGZGdRo0Y5bU3wsUjH834D5wTZ’dan ulaşabilirsiniz.

 

 

Teknoloji firmaları “Level Up” programı ile hızlanıyor

 Her yıl 2 dönem açtığımız Level Up programında, girişimcilerle 5 aylık bir süre içerinde 7 defa bir araya geliyoruz. Firmaların, büyüme stratejilerin netleştirilmesi, ticari bağlantılarının çeşitlendirilmesi, finansal planlarının oluşturulması ve ihracata yönelmesini sağlıyoruz. Level up programımızda, teknoloji firmalarının etkili pazarlama yöntemlerine, verimli ar-ge ve ürün geliştirme süreçlerine ve fiyatlama yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Level Up programına katılan girişimcileri ve mezunları S2C (Scale Up Corporate) ve mentör görüşmeleri ile girişimleri destekliyoruz.

Level Up programı kapsamında büyümeyi ve ihracatı hedefleyen, yıllık cirosu 3.000.000 TL ve üzeri olan teknoloji firmalarını destekliyoruz

Danışmanlık Hizmet İçeriği:

Level Up seviyesindeki firmalara sat��ş ve pazarlama çalışmalarında temel hedeflerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda planlama yapılması, rekabete yönelik önlemlerin geliştirilmesi,  ürün ve hizmetleri hedef kitleye ulaştırma metotlarının belirlenmesi, büyüme stratejisi konularda danışmanlık hizmeti verilerek stratejik pazarlama planı oluşturulması sağlanacaktır.

Başvuru : www.teblegirisim.com / www.timlegirisim.com

 

Detaylı bilgi ; mIBTi4rS4FFGZGdRo0Y5bU3wsUjH834D5wTZ’dan ulaşabilirsiniz.

 

 

2020 6) TİMTEB DUYURU Start Up Level Up
Yayınlanma Tarihi: 27.01.2020 | Görüntülenme Sayısı: 927