Company Details

Ayşe Yılmaz - Eprom

EPROMNET, 2001 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Firma ve kurumlara özel web yazılımları ve web tasarımları hazırlayarak bunun yanı sıra hosting hizmeti vermektedir. Mersin için ve dışı 1300 civarında müşteri portföyüne sahiptir. Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Mersin Üniversitesi, AB projelerinin web yazılımları çalışmalarını gerçekleştirmiştir.

DİNAMİK İÇERİK YÖNETİMİ

Kurumsal web sitelerine, yeni yasa gereğince de içerik yönetim özelliği zorunluluğu getirilmiştir. Dolayısıyla kuruluş ve hizmet veren kurum için büyük önem taşımaktadır. Projemizde web içerik yönetimi sayesinde zaman ve maliyet açısından kazanç sağlayacaktır.

Sadece bir web tarayıcısı ve temel bilgisayar bilgisi yeterli olacaktır. Word  veya benzeri bir kelime işleme programını kullanabilen herkesin kullanabileceği basitlikteki yönetim paneli sayesinde güncellemeler çok kolay olacaktır. Sitenin farklı kısımlarını güncellemek için farklı kullanıcılıklar atanabilecek. Sistem  web tabanlı çalışacağı için herhangi bir yerden girip güncelleme yapılabilecek şekilde hazırlanmaktadır.

Sadece yetkili kullanıcıların erişebileceği bir yönetim paneli üzerinden tamamıyla web tabanlı çalışan bir sistem,sadece bir web tarayıcısı kullanılarak, bulunan lokasyondan bağımsız güncelleme imkanı sağlayacak, tüm sayfaların içeriği (menüler,yazılar,resimler,linkler) değiştirilebildiği gibi,web sitesine istenildiği kadar sayfa eklenebilecektir. Tasarıma göre yeni ürün,ürün gurubu,haber bülten referans v.b. gibi içerik eklemek te mümkün olacaktır.

HTML5, CSS3, JQUERY AJAX, PHP, MYSQL yazılımlar kullanılarak oluşturulmaktadır. Projemiz editör ve güvenlik kısımları hazırlanmış durumda olup, sırasıyla  görsel tasarım ve sayfa bağlantıları yapılma aşamasındadır.

 

 

 

www.epromnet.com // destek@epromnet.com // Tel. (324 ) 361 04 74
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknoloji Gelistirme Bölgesi
Teknopark Idari Binası 1/110 Yenisehir/Mersin